Додаткові послуги

 «Легоконструювання»

Діти- природжені конструктори,дослідники та винахідники.Ці,закладені природою задатки найшвидше реалізовуються й удосконалюються в конструюванні.

За допомогою таких заннять,діти знайомляться з такими матиматичними поняттями,як ціле та частина,симетрія, послідовність,періодичність.

Такі вміння та навики закладають фундамент учбової діяльності майбутніх школярів.Діти, що захоплюються конструюванням,відрізняються багатою фантазією та уявою,активним прагненням до творчої діяльності,бажанням експерементувати та винаходити!

                                      Grow! Learn! Enjoy!   

                                      With   Англоленд!


       Клуб вихідного дня «Вільна мама»   

Клуб вихідного дня пропонує Вашій дитині провести вихідні весело та з користю!Заняття проходять один раз на тиждень ( субота), тривалістю в 4 години.Всі заняття проводяться  у формі захоплюючого сюжету . Діти приймають участь в театралізованих виставах , де абсолютно кожна дитина зможе проявити свою індивідуальність , заспівати , затанцювати,розповісти віршика , перевтілитись в образ казкового героя та поспілкуватись з однолітками. 


  Логопед             

Наші логопеди-це фахівці з вищою педагогічною освітою!

Ми допоможемо не тільки у формуванні правильної вимови, а й розвинемо кращу увагу ,мислення , пам*ять , тобто всі складові,необхідні для освітнього процесу.

Звернувшись до нас за безкоштовною консультацією,Ви отримаєте максимально широкий спектр послуг:

  • постановка правильної вимови звуків;
  • артикуляційна гімнастика;
  • тренування мовних дихань;
  • розвиток дрібної моторики;
  • корегування заїкання.

   Суботня експрес-підготовка до школи

Курс розрахований на дітей, які йдуть до школи в 2020 році.

Наша підготовка до школи побудована на основі авторської методики, яка включає в себе різні форми та методи навчання. Щоб процес отримання знань проходив цікаво та результативно.

По закінченню курсу Ваша дитина отримає всі необхідні знання з таких напрямків:

  • математика;
  • логіка;
  • читання;
  • підготовка до письма;
  • навколишній світ.

А також  гарантовано пройде тестування в найпрестижніші школи.


 Суботня експрес-підготовка з англійської мови.

Наша підготовка з англійської мови спрямована на розвиток мовлення, збагачення словникового запасу,навчанню читанню.підготовка руки до письма.

Усі заняття проходять у супроводі яскравих презентацій .Кожна дитина працює з окремим зошитом для виконання практичних і домашніх завдань.

По закінченню курсу Ваша дитина буде вміти читати та писати англійською мовою,поповнить словниковий запас на 16 основних тем.Також познайомиться із найпростішими граматичними конструкціями та самостійно складатиме слова в речення, що сприятиме активному розвитку мовлення.

Чекаємо на Вас!