Англомовний садок «АнглоLаnd»

Англомовний садок повного дня у Львові

Англомовний садок повного дня у Львові

 

Англо Ленд – це приватний дитячий садок повного дня у Львові. Запрошуємо діток від 1,5 до 6 років. Можливість абонементу неповного дня можливе лише протягом першого місяця у ясельній групі. Неповний день триває з 8.30 до 13.00 щоденно з понеділка по п’ятницю і включає дворазове харчування. Повнотривалий день відповідно триває з 8.30 до 19.00 та включає чотириразове харчування. Англомовний супровід протягом дня плюс уроки англійської щодня згідно теми тижня. Кваліфіковані вихователі. Англомовні свята. В групі від 8 до 12 діток. Уроки творчості. Хореографія і музика. Курс підготовки до школи. Легоконструювання. Майстер-класи. Курс “Подорожуймо разом”. Сенсорний розвиток. Отримання знань Базового компонента освіти. Сучасне затишне приміщення з євроремонтом. Власний музичний зал та вуличний ігровий майданчик. Сигналізація. Відеонагляд.

Щоб залишити заявку завітайте в розділ Контакти

До вашої уваги 3D-тур нашого садочку

Раннє дитинство – це не тільки пора пустощів, ігор та щоденних відкриттів. Це ще й час, коли дитина пізнає світ, навчається усьому новому, заводить друзів та отримує необхідні навички. Тому важливо провести цей час не тільки весело, а й з користю.
Більше того, діти у ранньому віці більш здібні до навчання, ніж дорослі. Якщо вивчення англійської та інших мов багатьом дорослим дається складно та потребує чималих зусиль, то дітям опанувати іноземні мови набагато легше. Саме тому варто проводити заняття із дитиною ще у ранньому віці.
Приватний дитячий садочок Англо Ленд пропонує всі умови для цього. Діти потрапляють у атмосферу, де можна не тільки спілкуватись із новими друзями, весело проводити час, але й вивчати щось нове.
Ще не так давно мало хто із дорослих міг похвалитись вільним володінням англійською. Проте, у наш час цей навик часто є необхідністю. Він дозволяє працювати у цікавих та прибуткових сферах, легко спілкуватись з іноземцями у подорожах, без проблем читати та дивитись різні матеріали англійсько та отримати інші переваги. Для того, щоб почати опановувати цей навик якомога швидше, вам  потрібно просто записати ваших малюків до нас.
На сьогоднішній день, дитячий садок Англо Ленд приймає дітей від 1,5 до 6 років. Цей той вік, коли діти легко освоюють нові речі, а завдяки ігровій формі таке навчання є для них особливо цікавим. Наш дитячий садок у Львові пропонує поєднати веселе із корисним.
Варто відзначити, що Англо Ленд – це приватний садок, із усіма відповідними перевагами. Це ставлення вихователів до дітей, наповнена та корисна програма, професіоналізм у всьому. Також можна відзначити відеонагляд та інші переваги англомовного садку.
Сучасний дитячий садочок Англо Ленд пропонує два варіанти відвідування – неповний до обіду(лише протягом першого місяця) та повнотривалий до вечора. Упродовж всього дня діти отримують повноцінне харчування, дворазове і чотириразове відповідно.
Діти здобувають нові знання поступово, у зручній для них формі. Окрім регулярних уроків англійської ми тричі на рік проводимо англомовні свята, для того, щоб батьки побачили здобутки своїх дітей. Наш приватний садок практикує сучасні перевірені методики із провідних країн Європи.
Дуже важливий акцент робиться на тому, що діти навчались граючись. Приватний садок у Львові Англо Ленд практикує англомовне проведення свят, танці та музику для дітей, а також творчі заняття. Це важливо для того, щоби діти могли знайти свої навики та покликання.
Приватний дитячий садок Львова Англо Ленд має кваліфікований персонал, який не лише вміє грамотно поводитись із дітьми, але й вільно забезпечити турбротливий підхід до кожного з них. Вони знають, як правильно передати свої знання дітям у ранньому віці.
Записатись у наш дитячий садок дуже легко. Номер телефону, адресу та інші контакти можна дізнатись на офіційному сайті. Не зволікайте із записом у наш садок, адже, чим раніше дитина почне навчання, тим більше користі вона отримає.